הרשם לתאום פגישה אישית עם יועץ מקצועי אצלך בבית

מחלקות

הרשם לניוזלטר

לקבלת עדכונים , מבצעים והטבות הכנס את כתובת המייל שלך
אני מאשר/ת בזאת קבלת חומר פרסומי

מיטות סיעודיות בהפעלה חשמלית


 

חלק מאיכות החיים במצבים סיעודיים או שיקומיים, תלוי ביכולת להעניק למטופל תחושה ביתית, ובמציאת העזרים והאביזרים שיסייעו בנרמול חייו ככל שניתן. אם אדם נאלץ להעביר את מרבית זמנו במיטה, כדאי שהיא תענה על צרכיו הטיפוליים השונים, ובמקביל- תעניק לו תחושה של בית ולא של בית חולים. המיטות הייעודיות של עמינח מדיק משלבות בדיוק את התכונות הללו. הן מצוידות בגלגלים ועל כן ניידות, מתכווננות, ובטוחות לשימוש ממש כמו מיטות מוסדיות. יחד עם זאת, האיכות לא פוגעת במראה: עיצוב המיטות בגימור עץ שומר על תחושה חמימה של מיטה ביתית.
אחד ממוצרי הדגל של עמינח מדיק הוא מיטה סיעודית, המובנית אל תוך מסגרת המיטה הזוגית. מיטה זו פותחה על מנת לאפשר לאנשים מוגבלים החיים עם בני/בנות הזוג לשמור ככל שניתן על המסגרת המשפחתית ועל שגרת חייהם, להמשיך לנהל חיי זוגיות ולישון ביחד.
לעמינח מדיק מגוון מיטות סיעודיות במבחר גדלים, גוונים ועיצובים, ובהתאמה לצרכים שונים. הן ניתנות לכוונון עד למצב של ישיבה, וחלקן ניתנות לשינוי זווית, למניעת פצעי לחץ, ולמענה על הצורך של אדם המרותק למיטתו לנוע ולשנות תנוחות. הפתרונות הייחודיים והמתקדמים של עמינח מדיק מקלים על חייהם של מטופלים סיעודיים ושיקומיים כאחד, ותורמים לתחושת העצמאות האישית שלהם.

מנגנון Safe Sleep במיטות מדיקליות סיעודיות מאפשר שינה רגועה ובטוחה. 

מנגנון Safe Sleep מנתק באופן אוטומטי את זרם החשמל במיטה, וכך יורדת הקרינה האלקטרומגנטית ל-0.

 

את מגוון המיטות הסיעודיות ניתן להזמין עם המשטחים הבאים:

משטח כפיסי עץ                         משטח סבכת מתכת                              MONKEY POLE

 

 

מיטה סיעודית אקטיביה
מיטת אקטיביה-מיטה חדשנית העוזרת בעזרה למצב עמידה וקימה מיטה בהפעלה חשמלית עם שלט בעלת כיוונון של הרמת ראש ורגליים והיי-לו במרווח בין 40-80 ס"מ ללא מזרן
מיטה סיעודית אימפולס
המיטה מצוידת בגלגלים בעלי מנגנון נעילה לבטיחות מרבית, הנסתרים בתוך רגלי המיטה, למראה אסתטי וטבעי. במיטה מעקים מפוצלים וטלסקופיים, הניתנים לפתיחה ולסגירה, וכן להגבהה ולהנמכה בהתאם לצורך.
מיטה סיעודית איילין
מיטה סיעודית ויוקרתית עם פאולר מלא Hi-Low, מתכווננת ראש ורגליים הבנויה מארבעה חלקים. מסגרת עץ מלא, חזקה במיוחד בגימור מפואר.
מיטה סיעודית דורין
מיטה חשמלית מתכווננת לראש ולרגליים, בעלת המשטח הסיעודי Hi-Low, המאפשר הרמה והורדה של המשטח באמצעות שלט. אפשרות הורדת המשטח עד לגובה מינימלי, אידיאלית עבור אנשים נמוכי קומה.
מיטה סיעודית ניקול
מיטה חשמלית מתכווננת לראש ולרגליים עם מסגרת עץ מלא חזקה במיוחד וגימור יוקרתי. מצוידת במשטח הסיעודי Hi-Low, המאפשר הרמה והורדה נוחה. משענת הגב ומשענת הירך ניתנות לכוונון לפי צורכי המטופל, והמשטח המתכתי ניתן לשליפה, לניקוי קל. למיטה גלגלים מאסיביים הניתנים לנעילה לשמירה על הבטיחות, וכן מגני צד מתקפלים לכל אורכה.
מיטה סיעודית מדיאל
מיטה חשמלית מתכווננת לראש ולרגליים עם מסגרת עץ מלא ואיכותי, בעלת המשטח הסיעודי Hi-Low, המאפשר הרמה והורדה קלה. משטח השינה עשוי עץ או מתכת על פי בחירה, ולמיטה גלגלים חזקים הניתנים לנעילה. במיטה קיימים מעקים נפרדים מתכווננים לכל אורכה, לבטיחות מרבית, ומשענות גב וירך מתכווננות לנוחיות המטופל.
מיטה סיעודית קרוליינה
מיטה סיעודית פאולר מלא Hi-Low מסגרת עץ וראש נפרד. המשטח מותאם למסגרת מיטה זוגית קיימת ההופכת בצד אחד למיטה טיפולית.
מיטה סיעודית מוביליה פלוס
מיטה חדשנית בעלת מנגנון פאולר מלא Hi-Low, המתאימה במיוחד למטופלים המתקשים בקימה מהמיטה. הפעלה חשמלית מלאה של מנגנון כוונון המיטה באמצעות שלט, מאפשרת כוונון משענת הגב למצב של ישיבה זקופה, כוונון מצב הרגליים, וסיבוב המשטח למצב ישיבה.
מיטה סיעודית דקיוביה
מיטה סיעודית במידות גדולות בעלת משטח Hi-Low, המאפשר הרמה והורדה לנוחיות מרבית. המיטה מתאימה במיוחד למטופלים המצויים במצבי שכיבה ממושכים, לאנשים כבדי משקל ולאנשים שלאחר ניתוח, הודות למנגנון הטיה ייחודי המאפשר שינויי תנוחה ומניעת פצעי לחץ.
מיטה סיעודית FORZA
מיטה סיעודית בעלת משטח ,Hi-Low המאפשר הרמה והורדה לנוחיות מרבית. ייחודיותה של המיטה הוא במידותיה הגדולות ומתאימה במיוחד לאנשים כבדי משקל.
מיטה סיעודית מדיאל easy exit
מיטה חשמלית סיעודית מתכווננת לראש ולרגליים, בעלת המשטח הסיעודי Hi-Low, המאפשר הרמה והורדה נוחה עם אפשרות הטיית משטח המזרן הצידה, ימינה או שמאלה בהתאם לצורכי המטופל.
הרשם לתאום פגישה אישית עם יועץ מקצועי אצלך בבית

עיצוב אתרים