הרשם לתאום פגישה אישית עם יועץ מקצועי אצלך בבית

מחלקות

הרשם לניוזלטר

לקבלת עדכונים , מבצעים והטבות הכנס את כתובת המייל שלך
אני מאשר/ת בזאת קבלת חומר פרסומי

מזרני ויסקו ג'ל למניעת פצעי לחץ

במקרים של אשפוז ארוך או במקרים סיעודיים נאלצים המטופלים לבלות חלק ניכר מזמנם בשכיבה ממושכת במיטה. מצב זה הופך אותם לבעלי סיכון גבוה ללקות בפצעי לחץ. מזרנים רגילים יוצרים לחץ נגדי בנקודות אסטרטגיות בגוף, הלחץ הזה מכווץ את כלי הדם בנקודות אלו, מקשה על זרימתו ועלול לגרום לפצעי לחץ.

 

אחת הדרכים לצמצם ולמנוע את הלחץ הנגדי הזה ואת הווצרותם של פצעי הלחץ היא להשתמש במזרנים מקצועיים. מזרנים כאלה מספקת עמינח מדיק מאז שנת 2000 לשוק המוסדי הכולל: יחידות טיפול נמרץ, מחלקות גריאטריות וכל מחלקה שבה הסיכון להתפתחות פצעי לחץ מוגדר כגבוה.

 

מה שמייחד את המזרנים הרפואיים המקצועיים שלנו הוא השימוש בחומר מתקדם, ויסקוג'ל, פולימר ויסקו אלסטי דמוי ג'ל בצפיפות גבוהה. הויסקוג'ל הוא חומר קשיח בטמפרטורת החדר, אך בשל רגישותו לחום, הוא מתרכך כשהוא בא במגע עם טמפרטורת הגוף, מסתגל למבנה הגוף ומתאים את עצמו לצורתו ולתנוחתו.

 

מזרן הויסקוג'ל "זורם" עם הגוף, מפזר את עומסי הלחץ, תומך ומסתגל לתנועות ולתנוחות הגוף ומספק תחושה של נוחות. הוא מכיל חומר היפואלרגני, אנטיבקטריאלי ואנטיפונגסטטי המונע התפתחות זיהומים של חיידקים ופטריות.

 

המזרן בעל מקדמי בטיחות גבוהים ומכיל חומרים מעכבי בעירה.

 

כיסוי המזרן העשוי מפוליפלקס, (בד מגומם), עמיד לנוזלים, נושם, אנטיבקטריאלי, גמיש, מעכב בעירה, כביס ובעל עמידות לאלכוהול (לצורך חיטוי).

 

 

עמינח מדיק ספק מורשה של משרד הבריאות

 


מזרן ויסקו ג'ל רפואי למניעת פצעי לחץ V 250
למניעה ולטיפול בפצעי לחץ עד דרגה 3-4
מזרן רפואי ויסקו ג'ל למיעת פצעי לחץ V 200
למניעה ולטיפול בפצעי לחץ עד דרגה 3-4
מזרן רפואי ויסקו ג'ל למניעת פצעי לחץ V 100
למניעה ולטיפול בפצעי לחץ עד דרגה 2
הרשם לתאום פגישה אישית עם יועץ מקצועי אצלך בבית

עיצוב אתרים