הרשם לתאום פגישה אישית עם יועץ מקצועי אצלך בבית

מחלקות

הרשם לניוזלטר

לקבלת עדכונים , מבצעים והטבות הכנס את כתובת המייל שלך
אני מאשר/ת בזאת קבלת חומר פרסומי

מיטות מתכווננות חשמליות

 

עמינח מדיק מציעה מגוון רחב של מיטות חשמליות מתכווננות, הניתנות לשליטה מלאה באמצעות שלט (מלא fuller) . כוונון המיטה מאפשר הטייה של ראש המיטה והרמת רגלי המיטה, עד למצב של ישיבה זקופה, ומקל במצבים רפואיים שונים כגון נפיחות ברגליים. בנוסף, משטח המיטה ניתן להגבהה בלחיצה קלה על השלט (במשטח המיטהHi-Low ). תכונה זו מסייעת למטופל בקימה מהמיטה, מקלה מאד על המעבר מהמיטה לכסא הגלגלים ובחזרה, ותורמת לתפקודו העצמאי של האדם המוגבל בפעולות יומיומיות אלה. המיטות המתכווננות של עמינח מדיק מוצעות במבחר מידות, עיצובים וגוונים לבחירה אישית. הן מאופיינות בעיצוב יוקרתי, ומעניקות תחושה ביתית גם במקרים של מוגבלויות תפקודיות. רגלי המיטה הגבוהות המותקנות ברובן המכריע של המיטות, מאפשרות שימוש במנוף להעברת מטופל בעת הצורך.
אפשרות הוספת אביזרים לתמיכה מקסימלית, כגון מעקה סיעודי, מעקה לשליש מאורך המיטה, או מוט בעל ידית משולשת לאחת או יותר מפינות המיטה, מקלה מאד על המטופלים, ותורמת לתפקודם היומיומי.
המיטות המתכווננות של עמינח מדיק מתאימות במיוחד לאוכלוסיית הגיל השלישי ולסובלים מקשיים בתפקוד. הן מאפשרות התאמה מקסימלית לצורכי אוכלוסיה זו, ורובן המכריע של המיטות מציע שילוב של מיטה סיעודית לצד מיטה רגילה: מנגנון ייחודי מאפשר הפיכת צד אחד או יותר במיטה הזוגית למיטה ייעודית לנכה, בעוד שהצד השני יכול לשמש כמיטה רגילה או מתכווננת.

מנגנון Safe Sleep במיטות מדיקליות סיעודיות מאפשר שינה רגועה ובטוחה. 

מנגנון Safe Sleep מנתק באופן אוטומטי את זרם החשמל במיטה, וכך יורדת הקרינה האלקטרומגנטית ל-0.

 

מיטה מתכווננת חשמלית קרוליינה
מיטה מתכווננת חשמלית המוצעת לבחירה במידות שונות. במיטה ניתן לשלב מגוון רחב של משטחי שינה, ובהם משטח Hi-Low סיעודי לצד משטח שינה מתכוונן רגיל. תכונה זו מאפשרת להפוך צד אחד במיטה הזוגית למיטה טיפולית, המקלה על הקימה, ועל המעבר מהמיטה לכסא גלגלים או לכסא רחצה בעת הצורך.
מיטה מתכווננת חשמלית פאפיה
מיטה המאפשרת שילוב של שני משטחי שינה, כך שצד אחד במיטה יכול להפוך למיטה טיפולית, עם משטח סיעודי Hi-Low מתקדם, המאפשר הרמה והורדה של המשטח. מסגרת המיטה ורגלי המיטה עשויות עץ בגוונים עשירים: טבעי בהיר, לבן, דובדבן, אגוז וונגה.
מיטה מתכווננת חשמלית וילג'
מיטה מתכווננת חשמלית, המוצעת בהתאמה אישית כמיטת יחיד או כמיטה זוגית, ומאפשרת שילוב של משטח השינה הסיעודי ,Hi-Low בעל מנגנון הרמה והורדה ייחודי. דגם זה מצויד במסגרת הגבוהה מהמזרן לתמיכה מקסימלית לרגליים בעת הצורך.
מיטה מתכווננת חשמלית קליפר
מיטה מתכווננת לראש ולרגליים עם מזרן קפיצים והמרכז הבריאותי המסייע לחלוקת עומסים מרבית. משטח השינה גבוה במיוחד ומותאם בצורה מושלמת למצב של קימה. רגלי המיטה הגבוהות מאפשרות שימוש במנוף להעברת המטופל במידת הצורך. בסיס המיטה עשוי מתכת.
מיטה מתכווננת חשמלית ציל אאוט
מיטה מתכווננת לראש ולרגליים, בעלת מזרן קפיצים אורטופדי עם המרכז הבריאותי וארגז מצעים רחב במיוחד. משטח השינה גבוה במיוחד ומסייע לקימה נוחה ממצב של שכיבה או ישיבה. להשיג במבחר מידות וגוונים.
מעקה אורן למיטה מתכווננת
מעקה מתכת המותאם למשטח סיעודי "סאן-ליפט" למניעת נפילות ובטיחות מקסימאלית. המעקה נפתח בצורה אנכית בצמוד למיטה ולכל אורכה, ומאפשר נוחות מרבית בקימה ובישיבה.
הרשם לתאום פגישה אישית עם יועץ מקצועי אצלך בבית

עיצוב אתרים