כורסאות סיעודיות לתחושת נוחיות ובטיחות

אי אפשר להפריז בחשיבותה של כורסא טובה בשמירה על בריאותם של חולים וקשישים. הזמן הרב שאלה מבלים בישיבה, כחלק משגרת היום או במהלך היום כולו, מדגיש את הצורך בכורסא אורתופדית איכותית, נוחה ובריאה.

 

תשכחו מכורסת טלוויזיה כמו פעם, שהיכולות שלה התמצו בעיקר בהזזת המשענת מישיבה לשכיבה והגשת הדום לרגליים. הכורסא האורתופדית של ימינו, אשר תוכננה בהנדסת אנוש קפדנית, מציעה אפשרויות התאמה אישית, ליצירת נוחות מקסימלית. היא כוללת לעתים קרובות מעבר בין מנגנון יציב, המאפשר בין השאר גם הגנה על הקיר שמאחוריה מפני פגיעה אפשרית, לבין מנגנון מתנדנד, המאפשר מעבר בין התנוחות.

 

בבואכם לקנות כורסא סיעודית, יש כמה מאפיינים שחשוב לבדוק:

• מגוון מצבי ישיבה ושכיבה של הכורסא, להתאמה אישית יומיומית בהתאם למצב הבריאותי

• מערכת קפיצים איכותית, הן במושב והן במשענת הגב של הכורסא, המאפשרת תמיכה גבית-מותנית ומחלקת את המשקל באופן שווה

• ריפוד איכותי, רך ונוח, מחומר שעבר תהליכי ציפוי דוחי כתמים, לאחזקה וניקוי קלים

• הדום נשלף בעל ריפוד רציף בינו לבין מושב הכורסא, כדי למנוע יצירת מרווחים מסוכנים וגישה למנגנונים חשופים

• משענות ידיים, המאפשרות הרפייה של שרירי האמה וכף היד בעת מנוחה, עוזרות לתמיכה בקימה ומייצבות את הישיבה במקרים מסוימים

• מנגנון הפועל באיטיות ומאפשר מעבר הדרגתי ונעים בין התנוחות

 

עמינח מדיק מציע מגוון כורסאות אורתופדיות וסיעודיות הכוללות את כל המאפיינים החשובים המוזכרים לעיל. בנוסף, אנו מציעים לחולים סיעודיים וקשישים כורסא חשמלית מתכווננת, עם מנגנון קימה ייחודי. מלבד המנוע של הכורסא החשמלית, שמעביר ממצב ישיבה למצב שכיבה ופותח הדום לרגליים, הכורסא מתרוממת, בעזרת לחיצה על השלט, בצורה אלכסונית ומאפשרת מעבר קל וזהיר לקימה או מעבר להליכון או כסא גלגלים.

בזכות המנגנון החשמלי, הקימה ההדרגתית מונעת שינויי לחץ דם וסחרחורות המופיעות לעתים קרובות בעת שינויי תנוחה מהירים. תנוחת המושב האלכסונית מהווה גם היא בטחון נוסף שהחולה יקבל תמיכה במקרה של אובדן שיווי משקל. מנגנון הקימה מאפשר קימה קלה ובטוחה, ללא מאמץ מיותר לשרירי והירכיים והגב!

גשו למחלקת הישיבה של עמינח מדיק כדי להתרשם ממבחר הכורסאות ולבחור את הכורסא המותאמת לצרכיכם באופן הטוב ביותר.