פרופיל החברה

חטיבת עמינח מדיק מקבוצת עמינח הוקמה בשנת 2000 ומאז ביססה את מעמדה כחברה מובילה בייצור מזרנים למניעת פצעי לחץ, ואספקת ציוד,ריהוט ואביזרים למוסדות רפואיים, בתי אבות ומוסדות שיקומיים, סיעודיים וגריאטריים.

לאחר מספר שנים של פעילות בהן צברה עמינח מדיק מוניטין בשוק המוסדי, הקימה מרכז תצוגה ומכירות המיועד לספק ציוד מקצועי לשוק הפרטי.
חנות הדגל הענקית הממוקמת במושב ניר צבי (ליד צריפין) ומשתרעת על פני כ- 300 מ”ר, מעוצבת כדירת ענק ובה מוצגים מבחר של כורסאות ישיבה, כריות, מזרנים, מיטות סיעודיות ושיקומיות, פתרונות ניידות מכל הסוגים, מוצרי ואביזרי תמיכה לאמבטיה ושורה של מוצרי בריאות ואביזרים להקלת חיי היום יום.
בסביבה ביתית מעוצבת להפליא, המשרה אווירה נוחה ונעימה, מזמינה עמינח מדיק לבחון מקרוב את הציוד המקצועי והריהוט שנועדו לשרת צרכים של בריאות, נוחות ואיכות חיים.

בית עמינח מדיק נועד לספק חווית קנייה ייחודית לאנשים עם מגבלות תפקודיות ובני משפחותיהם.
ניתן למצוא בו מגוון רחב של מוצרים ופתרונות שנועדו להקל את התנהלותם היום יומית ושיפור איכות חייהם של אנשים עם בעיות וקשיים תפקודיים מכל הסוגים, החל מקשיי תפקוד קלים בשל גיל מתקדם או מצב בריאותי וכלה בנכויות קשות ומצבים סיעודיים.

8 מחלקות המתמחות בסוגים שונים של מוצרים, מחלקת ניידות, הושבה, כורסאות, בריאות, מיטות, מזרנים, אמבטיה ונוחות, מעניקות מגוון רחב של פתרונות לצרכים שונים ושירות של מיטב היועצים בתחום.

עמינח מדיק פועלת על מנת לאפשר לחתך רחב של אנשים בעלי מוגבלות תפקודית את היכולת לשמור על עצמאותם, להתנייד, לטפל בבעיות בריאות שונות בנוחות ונינוחות, להשתקם מפציעה או מחלה, ולהקל את החיים ולשמור על איכות החיים בגיל מתקדם ובמצבים סיעודיים!

עמינח-מדיק, אזוה”ת ניר צבי, 077-9977015