מאמרים

מאמרים, כתבות ומחקרים אודות מגוון המוצרים והשירותים של עמינח מדיק.
המידע מיועד לאנשי מקצוע ולקהל הרחב.

18 בספטמבר, 2014

מיטות מתכווננות חשמליות נותנות פתרון לצרכי האדם המתקשה בתיפקוד, אדם עם נכות כלשהי והאדם המבוגר בכלל. בזכות המנגנון החשמלי, אותו ניתן להפעיל בקלות, ניתן לשנות את גובה המיטה וכן לשנות את מצב הראש והרגליים. דגמי המיטות החשמליות ניתנות להתאמה אישית מדויקת ויכולות להגיע ברוחב שבין מיטה רגילה למיטה וחצי.

17 בספטמבר, 2014
עבור מוגבלי תנועה המרותקים לכסא גלגלים, הכסא הוא למעשה ביתם. רבים מהם מבלים את כל שעות העירות על הכסא, כאשר הוא מוביל אותם ממקום למקום, בתוך הבית ומחוצה לו. על כן, ישנה חשיבות עליונה לכך שכיסא הגלגלים יותאם לבעל הכיסא באופן המיטבי. לשם כך, הכרחי שאיש מקצוע יפגוש את האדם אשר סובל מן המוגבלות וימצא עבורו את הכיסא המתאים למידותיו, שיאפשר את חופש התנועה המירבי ויספק לו תחושת יציבות וניידות.
24 ביוני, 2014
אי אפשר להפריז בחשיבותה של כורסא טובה בשמירה על בריאותם של חולים וקשישים. הזמן הרב שאלה מבלים בישיבה, כחלק משגרת היום או במהלך היום כולו, מדגיש את הצורך בכורסא אורתופדית איכותית, נוחה ובריאה.
23 ביוני, 2014
חולים רבים המוצאים עצמם מרותקים למיטה או לכסא גלגלים מגלים לעתים תופעת לוואי חדשה המתווספת למצבם: פצעי לחץ. המדובר בתופעה שכיחה מאוד, העשויה לפגוע בכ-10% מן המאושפזים בבתי חולים. בבתי החולים הסיעודיים והמוסדות הגריאטריים, השכיחות עולה לכ-25% מן החולים. אם כך, כיצד נוצרים פצעי לחץ ואיך ניתן למנוע זאת?
20 במרץ, 2014
פולימר הוויסקו-ג’ל הקשיח, המרכיב את מזרני הוויסקו, מתרכך במגע עם הגוף, ומתאים עצמו בצורה מושלמת לקימוריו. תכונה זו, התורמת לפיזור הלחצים בגוף, הופכת מזרנים מסוג זה לאידיאליים עבור מטופלים הנמצאים בשכיבה ממושכת, וגם עבור אנשים בריאים, המעוניינים ברפואה מונעת
19 במרץ, 2014

נפילות והחלקות בחדרי האמבטיה הן תופעות שכיחות בגיל המבוגר, שעלולות להסתיים בנזק בריאותי. עמינח מדיק מציעה מגוון רחב של אביזרים לקשישים, המיועדים לשימוש בחדרים השונים, ומסייעים ביצירת סביבה בטוחה ונעימה עבורם

13 בפברואר, 2014

 

שינה טובה ואיכותית חשובה בכל גיל, אך לאנשים הסובלים מקשיים בתפקוד ולאנשים בגיל השלישי, יש צרכים מיוחדים הדורשים התייחסות מיוחדת, גם בחדר השינה. לכן פיתחה עמינח מדיק את סדרת המיטות המתכווננות “קרוליינה”, “פפאיה” ו”וילג'” המאפשרות לאנשים בעלי מגבלות תפקודיות להמשיך לנהל חיי זוגיות ושינה משותפת, בזכות מנגנון המאפשר הפיכת צד אחד במיטה או יותר לסיעודי. מנגנון כוונון מתקדם, ואפשרות הוספת מגוון אביזרי עזר לתמיכה מרבית, הופכים את המיטה לאידיאלית ופונקציונלית לאוכלוסייה זו.

 

26 בינואר, 2014

כ-50% מאוכלוסיית הגיל השלישי סובלים מהפרעות שינה – מיטה מתאימה ומזרן איכותי עשויים להקל על הבעיה. המיטות המתכווננות של עמינח מדיק, המאפשרות

כוונון מתקדם והוספת אביזרים משלימים לתמיכה מרבית, אידיאליות לבני גיל הזהב, ולסובלים מקשיי תפקוד

01 בינואר, 2014

היא מתאימה במיוחד לאוכלוסיית הגיל השלישי, לסובלים מבעיות תפקוד, מקשיי נשימה או מבעיות גב, אבל הפכה כבר מזמן לפריט נפוץ בחדרי שינה רבים, ואפילו בחדרי נוער. כל מה שרציתם לדעת על מיטה מתכווננת, ולא היה לכם את מי לשאול

28 ביולי, 2011

שינה טובה תלויה בתנאים אופטימליים שיתנו תמיכה נכונה לשלד.

 

20 ביולי, 2011

המיטות הנמוכות של עמינח מדיק מאפשרות גישה נוחה ובטוחה יותר למטופל הסיעודי בכדי לענות על צרכיו התפקודיים.

20 ביולי, 2011

כסא מתכוונן – כזה שיכול להשתנות בהתאם לגדילתו והתפתחותו של הילד.

20 ביולי, 2011

מושב ומשענת גב מתכווננים, התאמה אישית לצרכים המשתנים של הילד ועיצוב עדכני וידידותי, הופכים את כיסא הגלגלים החדש לילדים, תוצרת חברת sorg הגרמנית, לבחירה מועדפת

התאמה של כיסא גלגלים לילד צריכה להיעשות באופן רגיש ומותאם לצרכיו. בסיוע איש מקצוע, יש לבחון את יכולותיו ואת מגבלות התפקוד שלו, ולקבל החלטה מושכלת. כדאי אף לאפשר לילד לקחת חלק פעיל בהחלטה, ולבחור את הצבע, הסגנון והעיצוב המועדפים עליו.

20 ביולי, 2011

המיטות הנמוכות של עמינח מדיק מספקות למטופל הסיעודי נגישות טובה יותר ובטיחות מקסימלית, כדי לענות על צרכיו התפקודיים

שהות ממושכת במיטה בבית מצריכה מיטה סיעודית נוחה וקלה לתפעול, בטוחה לשימוש וכזו שמאפשרת שמירה על שגרת החיים. המיטות הסיעודיות של עמינח מדיק מתוכננות בקפידה כדי להעניק למטופל עצמאות מרבית, לתת מענה לכל צרכיו התפקודיים, ולהשרות תחושה של חמימות ביתית.

24 במרץ, 2011

במצבים מסוימים בחיינו גופנו זקוק לתמיכה פיזית מיוחדת. בתקופות אלו, בעיקר, חשוב שנוכל לשמור על מצב רוחנו, תפקודנו והעצמאות שלנו. כאשר אנו נאלצים להעביר שעות ארוכות במיטה, היא הופכת להיות רכיב חשוב בחיינו ובשגרה היומית שלנו.

בכדי להחלים מפגיעה, לשמור על איכות ושגרת חיים ולתפקד בנוחיות ובנוחות, אנו זקוקים לאווירה נעימה, אסתטית ובריאה. לכן מציעה עמינח מדיק מגוון פתרונות למיטות מתכווננות לסיעוד ושיקום.

24 במרץ, 2011

חוסנה המוסרי של כל חברה מתבטא במאמציה לדאוג לאיכות חייה של האוכלוסיה המוגבלת והמבוגרת הנזקקת לטיפול מיוחד. היא נמדדת ביכולתה להושיט לאוכלוסיה זו את העזרה הנחוצה פיזיולוגית ונפשית. בעוד שעזרה נפשית מתבטאת בתמיכה רגשית, בגילויי אמפטיה וסימפטיה, ובנכונות להציע את המיטב, מתבטאת עזרה פיזית בנתינת כל המכשור המתאים כדי שהאדם המוגבל יוכל למקסם את יכולותיו, ולחיות חיים רגילים ועצמאיים ככל האפשר.

23 בנובמבר, 2010

כסא הגלגלים הראשון נולד לפני 1500 שנים. מאז ועד היום עשו כסאות הגלגלים כברת דרך גדולה. חומרים חדישים, עיצובים נעימים ומגוון סוגי הנעה – כסאות הגלגלים מתאימים כיום לכל צורך וסביבה

כ-10% מאוכלוסיית העולם (ואוכלוסיית ישראל גם כן) מוגדרת נכה בדרגה זו או אחרת. כ-10% מאותה אוכלוסיה אינה מסוגלת להתנייד בכוחות עצמה. המשמעות – כ-1% מכלל האוכלוסייה נעזרת בכסאות גלגלים. לאחר שנים רבות שבהן כסאות הגלגלים סבבו סביב סטנדרט זהה יחסית, התפתחה הטכנולוגיה, החברות העוסקות בתחום התמקצעו, והחלו להציע מגוון גדול ומשודרג של כסאות.

14 בנובמבר, 2010

“עמינח מדיק” גאה להציג את קו הכורסאות המדיקליות עם העיצוב החדשני והשיפורים הטכנולוגיים המעניקים יתרונות משמעותיים למטופלים ולמטפלים כאחד.

הכורסאות המדיקליות מאפשרות מתן טיפול לחולים ביחידת דיאליזה, מתקן כימותרפי או סביבה מתמחה אחרת ללא צורך להעבירם למיטה או לשולחן הבדיקה.

אפשרויות הכיוונון האינסופיות של הכורסאות מתאימות לכל מטופל וכמובן גם למטפל.

בנוסף, חשיבה מיוחדת הוקדשה ליצירת כורסה מדיקלית שתעמוד בעומס יומיומי אינטנסיבי במשך שנים ארוכות.

14 בנובמבר, 2010

חברת עמינח מציגה את “עמינח מדיק” – קו מוצרים מתקדם המיועד לאנשים היושבים או שוכבים באופן ממושך.

בין המוצרים נכללים מזרנים ייעודיים לשימוש ביתי, למיטות אישפוז או למיטות חדרי ניתוח, כריות מותאמות לכיסאות גלגלים, כריות מיוחדות לשינה, כורסאות ומיטות סיעודיות ומוצרים אורטופדיים להקלה על לחצים במצבים שונים.

30 ביוני, 2009

יונתן הופמן MMPA MISCP Grad Dip Manip Ther

מעל 80% מהאוכלוסייה יסבלו במהלך חייהם מכאבי גב תחתון. רבים מהם, במיוחד אלו הסובלים מבלט או פריצת דיסק ו/או מחוסר יציבות בין חולייתית יתלוננו בין היתר על..