ציוד לנכים
05 פבר, 2024

אביזרים לנכים – פתרונות עזר יומיומיים לאנשים עם צרכים מיוחדים

נכות או מגבלה פיזית הם כבר מזמן לא סיבה לעצור את החיים. הטכנולוגיה, הקידמה והמכשור שמציעות היום חברות שונות בשוק, מבטיחים אביזרי עזר לנכים ההופכים את חיי היומיום פשוטים ונוחים יותר, מצמצמים את תחושת התלות ומפתחים את תחושת הביטחון והעצמאות.
אביזרים לנכים

אנחנו חיים בעידן שבו הכל קורה מהר, הכל זמין וכולם רוצים הכל כאן ועכשיו. בעידן כזה, אף אחד לא רוצה להישאר מאחור. זאת הסיבה שעמינח מדיק פיתחה ציוד עזר לנכים, שישפר את איכות החיים שלהם ויאפשר להם לחיות בקצב שהם רוצים- ללא פשרות!

עמינח מדיק היא מחלקה רפואית המתמחה במתן פתרונות לנכים וקשישים, ומשלבת מגוון רחב של אביזרים לנכים ולגיל השלישי בכל תחומי החיים.

ציוד עזר לנכים בתחום השינה

בעמינח מדיק חושבים על כל הפרטים. כך גם המיטות הסיעודיות המבטיחות מנוף הרמה לנכים, מערכות מתכווננות, כוונון באמצעות שלט, מידות וגדלים ייחודיים, שינויי מצב רגליים וראש, מגוון מעקים, מערכות תמיכה לקימה, שינויים בגובה המיטה וכל צורך אפשרי, מעוצבות במראה ביתי וידידותי.

במטרה לנרמל את חיי היומיום של בעלי המוגבלות ככל הניתן, פיתחה עמינח מדיק מוצר ייחודי- מיטה משותפת לנכה ובת /בן זוגו- מיטה מתכווננת קרוליינה המשלבת שני משטחים: משטח מתכוונן HIGH-LOW, ומשטח מתכוונן רגיל. כך יוכלו בני הזוג לחלוק מיטה מבלי להפריע אחד לשני ומבלי לוותר על חוויית השינה המשותפת.

המיטות כולן מיוצרות על פי תקן אירופי מוקפד.

מזרנים ייעודיים לנכים

לאיכות המזרן יש השפעה רבה על הגוף, בעיקר בקרב מי שסובל ממגבלה פיזית. מזרני עמינח מדיק משלבים חומרים ומערכות חכמות לתמיכה בגוף ומניעת פצעי לחץ. לכל מזרן כיסוי ייחודי המונע חדירת נוזלים, גמיש לארבעה כיוונים ומפחית חיכוך ופגיעה בעור, בד נושם ואנטי בקטריאלי הניתן לכביסה במכונת כביסה עד 80 מעלות ועוד.

לצד מזרנים אלה, עמינח מדיק מציעה סדרה של מזרנים ייעודיים למיטות מתכווננות: מזרנים עם ליבת ויסקוג’ל להתאמה אופטימלית לגוף, מזרני לטקס לתמיכה מושלמת ומזרני פוקט-עם קפיצי הכיס המאפשרים תמיכה מותאמת לגב וקימה ביתר קלות.

אביזרי עזר לנכים וקשישים בתחום הישיבה 

כדי לתמוך בעמוד השדרה, לשפר את היציבה ולמנוע פצעי לחץ בזמן ישיבה ממושכת, עמינח מדיק מציעה מגוון פתרונות ביניהם: כורסאות אורטופדיות עם מושב ומשענת גב המכילים תמיכת קפיצים וריפוד מפנק; כורסאות קימה עם מנגנון חשמלי הנשלט באמצעות שלט לשינוי תנוחה ממצב של כמעט שכיבה מלאה ועד לקימה למצב עמידה; כריות ישיבה לכיסאות גלגלים ולכיסאות רגילים המשלבות

ויסקוג’ל, ג’ל הלומד את מנח הגוף וכריות אויר; ועוד מגוון פתרונות ישיבה בריאים ונוחים.

ציוד לנכים וקשישים בתחומי הרחצה והשירותים

אובדן העצמאות במקומות האינטימיים כמו חדר הרחצה והשירותים הוא אחד מנקודות התורפה של בעלי מוגבלויות רבים. כדי להקל על התחושה הזאת ולייצר מקסימום עצמאות, עמינח מדיק מציעה מגוון פתרונות בטיחות ונוחות בתחום, ביניהם: מושבי אסלה מיוחדים, הגבהות אסלה, ידיות אחיזה, מושבי רחצה, רפידות ג'ל לאסלה ועוד.

מגוןן האביזרים לנכים וקשישים שמציעה עמינח מדיק, עשוי לגרום לכם להתבלבל. זאת הסיבה שהחברה מציעה יועצים מקצועיים בעלי ידע וניסיון בתחום, שיגיעו עד אליכם הביתה להתאמת האביזרים הנכונים.עוד בנושא