הרשם לתאום פגישה אישית עם יועץ מקצועי אצלך בבית

מחלקות

הרשם לניוזלטר

לקבלת עדכונים , מבצעים והטבות הכנס את כתובת המייל שלך
אני מאשר/ת בזאת קבלת חומר פרסומי

מיטות מתכווננות

 


עמינח מדיק מתמחה בייצור מיטות מתכווננות ומיטות ייעודיות לצרכים של סיעוד, שיקום, וסיוע במצבים של קשיים בתפקוד. מחלקת המיטות של עמינח מדיק מציעה מגוון מיטות שיקומיות לבית, בעלות משטח שינה סיעודי מתקדם, המצטיינות בחוזקן ובעמידותן. בחלק מהמיטות גלגלים להנעה נוחה, בעלי מנגנון נעילה לבטיחות מקסימלית. פונקציות ייחודיות כהתאמת גובה המיטה לצורכי המטופל, אפשרות לבחירת המזרן, ומגוון רחב של אביזרים משלימים כמעקה או מוט מיוחד לסיוע בקימה, הופכות את המיטות הייעודיות של עמינח מדיק למתאימות במיוחד לאוכלוסיה הסיעודית ולגיל השלישי. פתרונות הסיוע של עמינח מדיק למטופלים בעלי צרכים אלה אינם באים על חשבון המראה: המיטות שומרות על עיצוב יוקרתי ואיכותי, ומאופיינות במראה ביתי ונעים.
לצד המיטות הסיעודיות והאביזרים המשלימים, בעמינח מדיק מגוון מיטות מתכווננות, לסובלים מבעיות תפקוד שונות. המיטות מוצעות במגוון מידות רחב, ומאפשרות גמישות מרבית בהתאמה לצורכי המטופל: ניתן לשלב בהן שני מנגנונים לבחירה - מנגנון סיעודי ומנגנון מתכוונן רגיל, המאפשר הפיכת צד אחד במיטה או יותר לייעודי. כך, אדם נכה יכול לחלוק מיטה משותפת עם בן/בת זוגו, ולהמשיך לנהל חיי זוגיות שגרתיים. שילוב של פונקציונליות, גמישות ונוחות, לצד עיצוב יוקרתי לא מתפשר, הופך את הפתרונות המתקדמים של עמינח מדיק לייחודיים בתחום.

מנגנון Safe Sleep במיטות מדיקליות סיעודיות מאפשר שינה רגועה ובטוחה. 

מנגנון Safe Sleep מנתק באופן אוטומטי את זרם החשמל במיטה, וכך יורדת הקרינה האלקטרומגנטית ל-0.

 

מיטות מתכווננות חשמליות

מיטה מתכווננת חשמלית קרוליינה
מיטה מתכווננת חשמלית המוצעת לבחירה במידות שונות. במיטה ניתן לשלב מגוון רחב של משטחי שינה, ובהם משטח Hi-Low סיעודי לצד משטח שינה מתכוונן רגיל. תכונה זו מאפשרת להפוך צד אחד במיטה הזוגית למיטה טיפולית, המקלה על הקימה, ועל המעבר מהמיטה לכסא גלגלים או לכסא רחצה בעת הצורך.
מיטה מתכווננת חשמלית פאפיה
מיטה המאפשרת שילוב של שני משטחי שינה, כך שצד אחד במיטה יכול להפוך למיטה טיפולית, עם משטח סיעודי Hi-Low מתקדם, המאפשר הרמה והורדה של המשטח. מסגרת המיטה ורגלי המיטה עשויות עץ בגוונים עשירים: טבעי בהיר, לבן, דובדבן, אגוז וונגה.
מיטה מתכווננת חשמלית וילג'
מיטה מתכווננת חשמלית, המוצעת בהתאמה אישית כמיטת יחיד או כמיטה זוגית, ומאפשרת שילוב של משטח השינה הסיעודי ,Hi-Low בעל מנגנון הרמה והורדה ייחודי. דגם זה מצויד במסגרת הגבוהה מהמזרן לתמיכה מקסימלית לרגליים בעת הצורך.
מיטה מתכווננת חשמלית קליפר
מיטה מתכווננת לראש ולרגליים עם מזרן קפיצים והמרכז הבריאותי המסייע לחלוקת עומסים מרבית. משטח השינה גבוה במיוחד ומותאם בצורה מושלמת למצב של קימה. רגלי המיטה הגבוהות מאפשרות שימוש במנוף להעברת המטופל במידת הצורך. בסיס המיטה עשוי מתכת.
מיטה מתכווננת חשמלית ציל אאוט
מיטה מתכווננת לראש ולרגליים, בעלת מזרן קפיצים אורטופדי עם המרכז הבריאותי וארגז מצעים רחב במיוחד. משטח השינה גבוה במיוחד ומסייע לקימה נוחה ממצב של שכיבה או ישיבה. להשיג במבחר מידות וגוונים.
מעקה אורן למיטה מתכווננת
מעקה מתכת המותאם למשטח סיעודי "סאן-ליפט" למניעת נפילות ובטיחות מקסימאלית. המעקה נפתח בצורה אנכית בצמוד למיטה ולכל אורכה, ומאפשר נוחות מרבית בקימה ובישיבה.

מיטות סיעודיות בהפעלה חשמלית

מיטה סיעודית אקטיביה
מיטת אקטיביה-מיטה חדשנית העוזרת בעזרה למצב עמידה וקימה מיטה בהפעלה חשמלית עם שלט בעלת כיוונון של הרמת ראש ורגליים והיי-לו במרווח בין 40-80 ס"מ ללא מזרן
מיטה סיעודית אימפולס
המיטה מצוידת בגלגלים בעלי מנגנון נעילה לבטיחות מרבית, הנסתרים בתוך רגלי המיטה, למראה אסתטי וטבעי. במיטה מעקים מפוצלים וטלסקופיים, הניתנים לפתיחה ולסגירה, וכן להגבהה ולהנמכה בהתאם לצורך.
מיטה סיעודית איילין
מיטה סיעודית ויוקרתית עם פאולר מלא Hi-Low, מתכווננת ראש ורגליים הבנויה מארבעה חלקים. מסגרת עץ מלא, חזקה במיוחד בגימור מפואר.
מיטה סיעודית דורין
מיטה חשמלית מתכווננת לראש ולרגליים, בעלת המשטח הסיעודי Hi-Low, המאפשר הרמה והורדה של המשטח באמצעות שלט. אפשרות הורדת המשטח עד לגובה מינימלי, אידיאלית עבור אנשים נמוכי קומה.
מיטה סיעודית ניקול
מיטה חשמלית מתכווננת לראש ולרגליים עם מסגרת עץ מלא חזקה במיוחד וגימור יוקרתי. מצוידת במשטח הסיעודי Hi-Low, המאפשר הרמה והורדה נוחה. משענת הגב ומשענת הירך ניתנות לכוונון לפי צורכי המטופל, והמשטח המתכתי ניתן לשליפה, לניקוי קל. למיטה גלגלים מאסיביים הניתנים לנעילה לשמירה על הבטיחות, וכן מגני צד מתקפלים לכל אורכה.
מיטה סיעודית מדיאל
מיטה חשמלית מתכווננת לראש ולרגליים עם מסגרת עץ מלא ואיכותי, בעלת המשטח הסיעודי Hi-Low, המאפשר הרמה והורדה קלה. משטח השינה עשוי עץ או מתכת על פי בחירה, ולמיטה גלגלים חזקים הניתנים לנעילה. במיטה קיימים מעקים נפרדים מתכווננים לכל אורכה, לבטיחות מרבית, ומשענות גב וירך מתכווננות לנוחיות המטופל.
מיטה סיעודית קרוליינה
מיטה סיעודית פאולר מלא Hi-Low מסגרת עץ וראש נפרד. המשטח מותאם למסגרת מיטה זוגית קיימת ההופכת בצד אחד למיטה טיפולית.
מיטה סיעודית מוביליה פלוס
מיטה חדשנית בעלת מנגנון פאולר מלא Hi-Low, המתאימה במיוחד למטופלים המתקשים בקימה מהמיטה. הפעלה חשמלית מלאה של מנגנון כוונון המיטה באמצעות שלט, מאפשרת כוונון משענת הגב למצב של ישיבה זקופה, כוונון מצב הרגליים, וסיבוב המשטח למצב ישיבה.
מיטה סיעודית דקיוביה
מיטה סיעודית במידות גדולות בעלת משטח Hi-Low, המאפשר הרמה והורדה לנוחיות מרבית. המיטה מתאימה במיוחד למטופלים המצויים במצבי שכיבה ממושכים, לאנשים כבדי משקל ולאנשים שלאחר ניתוח, הודות למנגנון הטיה ייחודי המאפשר שינויי תנוחה ומניעת פצעי לחץ.
מיטה סיעודית FORZA
מיטה סיעודית בעלת משטח ,Hi-Low המאפשר הרמה והורדה לנוחיות מרבית. ייחודיותה של המיטה הוא במידותיה הגדולות ומתאימה במיוחד לאנשים כבדי משקל.
מיטה סיעודית מדיאל easy exit
מיטה חשמלית סיעודית מתכווננת לראש ולרגליים, בעלת המשטח הסיעודי Hi-Low, המאפשר הרמה והורדה נוחה עם אפשרות הטיית משטח המזרן הצידה, ימינה או שמאלה בהתאם לצורכי המטופל.
הרשם לתאום פגישה אישית עם יועץ מקצועי אצלך בבית

עיצוב אתרים