מדיק
28 ספט, 2023

מוצרי זהב לגיל הזהב!

חברי מועדון גיל הזהב כבר לא תופסים מעצמם קשישים ולא מרשים לסביבה שלהם לתפוס אותם ככה! אבל לגוף לפעמים יש תוכניות משל עצמו... אז כדי להבטיח שהחיים בגיל הזהב יהיו נוחים ופעלתניים, ריכזנו את כל העזרים לגיל השלישי שהופכים את החיים קלים, נוחים ובריאים יותר!
עזרים לגיל השלישי

גיל הפנסיה עלה, תוחלת החיים עלתה וגיל הזהב כבר לא מה שהיה פעם. יותר ויותר בני הגיל השלישי בוחרים להמשיך לעבוד, להתנדב במגוון מסגרות, לטייל ובעיקר לשמור על העצמאות שלהם. כדי להבטיח להם עצמאות מלאה ואיכות חיים גבוהה, יותר ויותר חברות בשוק מייצרות היום אביזרים לגיל השלישי במטרה להקל על הקשיים:

עזרי ניידות 

תחום הניידות הוא אחד התחומים הכי מבוקשים בקרב הגיל השלישי. הצורך בניידות עצמאית ובתמיכה בטיחותית הוא הגדול ביותר. אפשר למצוא מגוון עזרים לגיל השלישי בתחום הניידות- מקביים, מקלות הליכה, הליכונים ורולטורים ועד כסאות גלגלים ממונעים וקלנועיות.

בין האביזרים לגיל השלישי המבוקשים ביותר, אפשר למצוא: רולטור 4 גלגלים – הליכון על גלגלים שנחשב למוצר תמיכה בטיחותי ונוח עם שליטה פשוטה ואפשרות לשימוש בבית ובחוץ, הליכון מתקפל העשוי בדרך כלל אלומיניום קל משקל, מתכוונן למידות המשתמש ומבטיח ניידות גבוהה ואחסון נוח; ועוד.

עזרי ישיבה

שכיבה או ישיבה במנח קבוע יכולים לגרום לפצעי לחץ, לכן יש מגוון פתרונות ישיבה אורטופדיים כמו כורסאות חשמליות עם מנגנון קימה, מושבים אורטופדיים נוחים ותמיכת קפיצים נעימה.

עזרי שינה ושכיבה

כדי למנוע פצעי לחץ גם בשכיבה קבועה, ישנם עזרים לגיל השלישי המבטיחים שלט למשחק עם גובה המיטה, מזרנים אורטופדיים, מיטות מתכווננות, מיטות חשמליות, מזרנים בהנדסת אנוש חכמה המותאמים לזרימה מיטבית של הדם ועוד.

עזרי שמיעה וראייה

עם השנים והקדמה, אנחנו רואים יותר ויותר פיתוחים בתחום ציוד העזר לגיל השלישי, בעיקר בכל הקשור ללקות שמיעה. אפשר למצוא היום מכשירי שמיעה כמעט בלתי נראים, עזרים להגברת השמיעה במכשיר הטלפון או הטלוויזיה, מגבירי קול לצלצול הטלפון הקווי, וגם- משקפיים מיוחדים לתמיכה בלקות ראייה, מכשירי טלפון עם מקשים גדולים במיוחד,מגדילי מסכים למחשבים ומגוון אביזרים לגיל השלישי המתמקדים בקשיי הראייה והשמיעה ומקלים על הפעולות היומיומיות.

עזרי רחצה 

האפשרות להתרחץ לבד מבלי לחשוש היא עוד דרך להבטיח עצמאות. לכן, גם בתחום המקלחות והשירותים יש מגוון אביזרי עזר לגיל השלישי: הגבהת מושבי אסלה, ידיות אחיזה, כסאות רחצה על גלגלים, שטיחים מונעי החלקה, אביזרים לאיסוף שתן ועוד.

עזרים לחדר הרחצה

ניתן למצוא הגבהה לאסלה, ידיות אחיזה שמסייעות להתיישב ולקום מהאסלה וכן לאמבטיה או למקלחת, ספסל ישיבה לאמבטיה, כסא רחצה על גלגלים, שטיח מונע החלקה, סיר לילה או בקבוק לאיסוף שתן, וכן חיתולים סופגים ומגבונים למבוגרים.

לסיכום 

העזרים לגיל השלישי שמוצעים היום בשוק הם תמיכה נפלאה למי שזקוק לעזרה פיזית (ברמות ובדרגות שונות) במגוון תחומי החיים ופעולות היומיום. בעזרת האביזרים המגוונים גם חברי מועדון גיל הזהב יכולים להמשיך ולהחזיק בעצמאות שלהם.עוד בנושא